T72 - 97362 Live Train Running Status | Spot Your Train T72 - 97362

Enter train number or name...
Select date

Running Status of T72 [97362] for 21 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
THANE [TNA] 10:42 RT
MLND 10:48 RT
NHU 10:51 RT
BND 10:54 RT
VK 11:00 RT
GC 11:04 RT
VVH 11:07 RT
KURLA JN [CLA] 11:10 RT
MTN 11:17 RT
DADAR [DR] 11:21 RT
PR 11:24 RT
CRD 11:27 RT
CHG 11:29 RT
BY 11:31 RT
SNRD 11:34 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 11:37 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: