T70 - 97360 Live Train Running Status | Spot Your Train T70 - 97360

Enter train number or name...
Select date

Running Status of T70 [97360] for 21 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
THANE [TNA] 10:30 RT
MLND 10:36 RT
NHU 10:39 RT
BND 10:42 RT
VK 10:48 RT
GC 10:52 RT
VVH 10:55 RT
KURLA JN [CLA] 10:58 RT
MTN 11:05 RT
DADAR [DR] 11:09 RT
PR 11:12 RT
CRD 11:15 RT
CHG 11:17 RT
BY 11:19 RT
SNRD 11:22 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 11:25 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: