T7/97307 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 07:08 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 07:11 RT
SNRD 07:13 RT
BY 07:16 RT
CHG 07:18 RT
CRD 07:20 RT
PR 07:23 RT
DADAR [DR] 07:26 RT
MTN 07:29 RT
KURLA JN [CLA] 07:36 RT
VVH 07:39 RT
GC 07:42 RT
VK 07:46 RT
BND 07:52 RT
NHU 07:55 RT
MLND 07:58 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: