T59/97351 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 11:04 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 11:07 RT
SNRD 11:09 RT
BY 11:12 RT
CHG 11:14 RT
CRD 11:16 RT
PR 11:19 RT
DADAR [DR] 11:22 RT
MTN 11:25 RT
KURLA JN [CLA] 11:32 RT
VVH 11:35 RT
GC 11:38 RT
VK 11:42 RT
BND 11:48 RT
NHU 11:51 RT
MLND 11:54 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: