T51/97343 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 10:26 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 10:29 RT
SNRD 10:31 RT
BY 10:34 RT
CHG 10:36 RT
CRD 10:38 RT
PR 10:41 RT
DADAR [DR] 10:44 RT
MTN 10:47 RT
KURLA JN [CLA] 10:54 RT
VVH 10:57 RT
GC 11:00 RT
VK 11:04 RT
BND 11:10 RT
NHU 11:14 RT
MLND 11:18 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: