T5/97305 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 06:48 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 06:51 RT
SNRD 06:53 RT
BY 06:56 RT
CHG 06:58 RT
CRD 07:00 RT
PR 07:03 RT
DADAR [DR] 07:06 RT
MTN 07:09 RT
KURLA JN [CLA] 07:16 RT
VVH 07:19 RT
GC 07:22 RT
VK 07:26 RT
BND 07:32 RT
NHU 07:35 RT
MLND 07:38 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: