T23/97321 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 08:36 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 08:39 RT
SNRD 08:41 RT
BY 08:44 RT
CHG 08:46 RT
CRD 08:48 RT
PR 08:51 RT
DADAR [DR] 08:54 RT
MTN 08:57 RT
KURLA JN [CLA] 09:04 RT
VVH 09:07 RT
GC 09:10 RT
VK 09:14 RT
BND 09:20 RT
NHU 09:23 RT
MLND 09:26 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: