T19/97317 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 08:16 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 08:19 RT
SNRD 08:21 RT
BY 08:24 RT
CHG 08:26 RT
CRD 08:28 RT
PR 08:31 RT
DADAR [DR] 08:34 RT
MTN 08:37 RT
KURLA JN [CLA] 08:44 RT
VVH 08:47 RT
GC 08:50 RT
VK 08:54 RT
BND 09:00 RT
NHU 09:03 RT
MLND 09:06 RT
THANE [TNA] Dest Dest RT
Last Updated: