T104 - 97394 Live Train Running Status | Spot Your Train T104 - 97394

Enter train number or name...
Select date

Running Status of T104 [97394] for 19 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
THANE [TNA] 16:30 RT
MLND 16:36 RT
NHU 16:39 RT
BND 16:42 RT
VK 16:48 RT
GC 16:52 RT
VVH 16:55 RT
KURLA JN [CLA] 16:58 RT
MTN 17:05 RT
DADAR [DR] 17:09 RT
PR 17:12 RT
CRD 17:15 RT
CHG 17:17 RT
BY 17:19 RT
SNRD 17:22 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 17:25 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: