T 84 - 97372 Live Train Running Status | Spot Your Train T 84 - 97372

Enter train number or name...
Select date

Running Status of T 84 [97372] for 21 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
THANE [TNA] 12:57 RT
MLND 13:03 RT
NHU 13:06 RT
BND 13:09 RT
VK 13:15 RT
GC 13:19 RT
VVH 13:22 RT
KURLA JN [CLA] 13:25 RT
MTN 13:32 RT
DADAR [DR] 13:36 RT
PR 13:39 RT
CRD 13:42 RT
CHG 13:44 RT
BY 13:46 RT
SNRD 13:49 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 13:52 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: