STP-BRK- PASSENGER/52242 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
MAILANI [MLN] 15:15 RT
BHIRA KHERI [BIK] 15:35 RT
PALIA KALAN [PLK] 16:05 RT
DDW 16:32 RT
BELRAYAN [BXM] 17:37 RT
TIKUNIA [TQN] 17:57 RT
KYBR 18:06 RT
MJPB 18:22 RT
BICHIA [BIC] 18:46 RT
NSA 19:04 RT
MUH 19:16 RT
KARH 19:33 RT
MIHINPURWA [MIN] 19:54 RT
RBJ 20:22 RT
NANPARA JN [NNP] 21:00 RT
MT 21:22 RT
RISIA [RS] 21:52 RT
BAHRAICH [BRK] Dest Dest RT
Last Updated: