Live Running Status of train SML-KLK PASSENGER/52458 | Spot Your Train SML-KLK PASSENGER/52458

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SIMLA [SML] 14:25 RT
SUMMER HILL [SHZ] 14:36 RT
JUTOGH [JTO] 14:49 RT
TARADEVI [TVI] 15:05 RT
SHOGHI [SGS] 15:27 RT
KATHLEEGHAT [KEJ] 16:01 RT
KANOH [KANO] 16:28 RT
KANDAGHAT [KDZ] 16:49 RT
SALOGRA [SLR] 17:07 RT
SOLAN [SOL] 17:27 RT
BAROG [BOF] 17:50 RT
KUMARHATTI [KMTI] 18:04 RT
DHARMPUR HMCHL [DMP] 18:22 RT
SONWARA [SWO] 18:42 RT
KOTI [KOTI] 19:12 RT
GUMMAN [GMM] 19:30 RT
TAKSAL [TSL] 19:46 RT
KALKA [KLK] Dest Dest RT
Last Updated: