Live Running Status of train SML-KLK MAIL/52454 | Spot Your Train SML-KLK MAIL/52454

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SIMLA [SML] 18:30 RT
SUMMER HILL [SHZ] 18:40 RT
JUTOGH [JTO] 18:53 RT
TARADEVI [TVI] 19:08 RT
SHOGHI [SGS] 19:29 RT
KATHLEEGHAT [KEJ] 19:46 RT
KANOH [KANO] 20:06 RT
KANDAGHAT [KDZ] 20:27 RT
SALOGRA [SLR] 20:44 RT
SOLAN [SOL] 21:04 RT
BAROG [BOF] 21:20 RT
KUMARHATTI [KMTI] 21:33 RT
DHARMPUR HMCHL [DMP] 21:51 RT
KALKA [KLK] Dest Dest RT
Last Updated: