SDAH-HNB LOCAL/33531 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 19:45 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 19:53 RT
DUM DUM [DDJ] 19:58 RT
DUM DUM CANT [DDC] 20:04 RT
BBT 20:09 RT
MMG 20:16 RT
BARASAT [BT] 20:28 RT
KZPR 20:32 RT
KBGH 20:35 RT
BHKA 20:38 RT
SXC 20:42 RT
BGRD 20:46 RT
LBTL 20:51 RT
BSLA 20:53 RT
HRO 20:58 RT
KMZA 21:02 RT
MPE 21:06 RT
GGV 21:10 RT
CQR 21:14 RT
BBLA 21:19 RT
BSHT 21:23 RT
MPN 21:38 RT
NMDR 21:41 RT
TKF 21:44 RT
HNB Dest Dest RT
Last Updated: