SDAH-HNB LOCAL/33529 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 18:00 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 18:08 RT
DUM DUM [DDJ] 18:13 RT
DUM DUM CANT [DDC] 18:19 RT
BBT 18:24 RT
MMG 18:31 RT
BARASAT [BT] 18:42 RT
KZPR 18:49 RT
KBGH 18:51 RT
BHKA 18:54 RT
SXC 19:00 RT
BGRD 19:04 RT
LBTL 19:08 RT
BSLA 19:11 RT
HRO 19:16 RT
KMZA 19:20 RT
MPE 19:25 RT
GGV 19:29 RT
CQR 19:32 RT
BBLA 19:37 RT
BSHT 19:41 RT
MPN 19:51 RT
NMDR 19:54 RT
TKF 19:57 RT
HNB Dest Dest RT
Last Updated: