SDAH-HNB LOCAL/33527 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 14:52 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 15:00 RT
DUM DUM [DDJ] 15:05 RT
DUM DUM CANT [DDC] 15:11 RT
BBT 15:17 RT
MMG 15:23 RT
BARASAT [BT] 15:33 RT
KZPR 15:39 RT
KBGH 15:42 RT
BHKA 15:45 RT
SXC 15:55 RT
BGRD 15:59 RT
LBTL 16:03 RT
BSLA 16:06 RT
HRO 16:11 RT
KMZA 16:15 RT
MPE 16:20 RT
GGV 16:24 RT
CQR 16:42 RT
BBLA 16:46 RT
BSHT 16:50 RT
MPN 16:56 RT
NMDR 16:59 RT
TKF 17:02 RT
HNB Dest Dest RT
Last Updated: