SDAH-HB LOCAL/33659 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 18 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 13:32 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 13:40 RT
DUM DUM [DDJ] 13:45 RT
DUM DUM CANT [DDC] 13:51 RT
DGNR 13:54 RT
BBT 13:57 RT
BRPK 14:00 RT
NBE 14:03 RT
MMG 14:06 RT
HHR 14:09 RT
BARASAT [BT] 14:16 RT
BMG 14:21 RT
DTK 14:25 RT
BIRA 14:30 RT
GUMA [GUMA] 14:35 RT
ASKR 14:39 RT
HB Dest Dest RT
Last Updated: