Live Running Status of train SDAH-HB LOCAL/33657 | Spot Your Train SDAH-HB LOCAL/33657

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 11:57 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 12:05 RT
DUM DUM [DDJ] 12:12 RT
DUM DUM CANT [DDC] 12:18 RT
DGNR 12:21 RT
BBT 12:24 RT
BRPK 12:27 RT
NBE 12:30 RT
MMG 12:33 RT
HHR 12:36 RT
BARASAT [BT] 12:43 RT
BMG 12:48 RT
DTK 12:52 RT
BIRA 12:57 RT
GUMA [GUMA] 13:02 RT
ASKR 13:06 RT
HB Dest Dest RT
Last Updated: