SDAH-HB LOCAL - 33651 Live Train Running Status | Spot Your Train SDAH-HB LOCAL - 33651

Enter train number or name...
Select date

Running Status of SDAH-HB LOCAL [33651] for 20 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 04:45 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 04:53 RT
DUM DUM [DDJ] 04:58 RT
DUM DUM CANT [DDC] 05:04 RT
DGNR 05:07 RT
BBT 05:10 RT
BRPK 05:13 RT
NBE 05:16 RT
MMG 05:19 RT
HHR 05:22 RT
BARASAT [BT] 05:30 RT
BMG 05:35 RT
DTK 05:39 RT
BIRA 05:44 RT
GUMA [GUMA] 05:49 RT
ASKR 05:53 RT
HB Dest Dest RT
Last Updated: