SDAH-HB LOCAL/33533 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 22:15 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 22:23 RT
DUM DUM [DDJ] 22:29 RT
DUM DUM CANT [DDC] 22:34 RT
DGNR 22:37 RT
BBT 22:40 RT
BRPK 22:43 RT
NBE 22:46 RT
MMG 22:49 RT
HHR 22:52 RT
BARASAT [BT] 23:06 RT
KZPR 23:10 RT
KBGH 23:13 RT
BHKA 23:16 RT
SXC 23:24 RT
BGRD 23:28 RT
LBTL 23:32 RT
BSLA 23:35 RT
HRO 23:41 RT
KMZA 23:45 RT
MPE 23:49 RT
GGV 23:53 RT
CQR 23:56 RT
BBLA 00:02 RT
BSHT 00:05 RT
MPN 00:13 RT
NMDR 00:15 RT
TKF 00:18 RT
HNB Dest Dest RT
Last Updated: