SDAH - DTK LOCAL/33619 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 16:24 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 16:32 RT
DUM DUM [DDJ] 16:37 RT
DUM DUM CANT [DDC] 16:43 RT
DGNR 16:46 RT
BBT 16:49 RT
BRPK 16:52 RT
NBE 16:55 RT
MMG 16:58 RT
HHR 17:01 RT
BARASAT [BT] 17:11 RT
BMG 17:16 RT
DTK Dest Dest RT
Last Updated: