SDAH - DTK LOCAL/33617 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 09:57 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 10:05 RT
DUM DUM [DDJ] 10:12 RT
DUM DUM CANT [DDC] 10:18 RT
DGNR 10:21 RT
BBT 10:24 RT
BRPK 10:27 RT
NBE 10:30 RT
MMG 10:33 RT
HHR 10:36 RT
BARASAT [BT] 10:42 RT
BMG 10:47 RT
DTK Dest Dest RT
Last Updated: