SDAH - DTK LOCAL/33615 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 08:30 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 08:38 RT
DUM DUM [DDJ] 08:43 RT
DUM DUM CANT [DDC] 08:49 RT
DGNR 08:52 RT
BBT 08:55 RT
BRPK 08:58 RT
NBE 09:01 RT
MMG 09:04 RT
HHR 09:07 RT
BARASAT [BT] 09:15 RT
BMG 09:20 RT
DTK Dest Dest RT
Last Updated: