SDAH-DTK LOCAL/33613 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 07:25 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 07:33 RT
DUM DUM [DDJ] 07:39 RT
DUM DUM CANT [DDC] 07:45 RT
DGNR 07:48 RT
BBT 07:51 RT
BRPK 07:54 RT
NBE 07:57 RT
MMG 08:00 RT
HHR 08:03 RT
BARASAT [BT] 08:09 RT
BMG 08:14 RT
DTK Dest Dest RT
Last Updated: