SDAH-DTK LOCAL/33611 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 05:02 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 05:10 RT
DUM DUM [DDJ] 05:15 RT
DUM DUM CANT [DDC] 05:21 RT
DGNR 05:24 RT
BBT 05:29 RT
BRPK 05:32 RT
NBE 05:35 RT
MMG 05:39 RT
HHR 05:42 RT
BARASAT [BT] 05:49 RT
BMG 05:54 RT
DTK Dest Dest RT
Last Updated: