SDAH - BNJ LOCAL/33823 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 08:42 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 08:50 RT
DUM DUM [DDJ] 08:56 RT
DUM DUM CANT [DDC] 09:02 RT
DGNR 09:05 RT
BBT 09:08 RT
BRPK 09:11 RT
NBE 09:14 RT
MMG 09:17 RT
HHR 09:20 RT
BARASAT [BT] 09:27 RT
BMG 09:32 RT
DTK 09:36 RT
BIRA 09:41 RT
GUMA [GUMA] 09:46 RT
ASKR 09:50 RT
HB 09:53 RT
SNHT 09:59 RT
MSL 10:04 RT
GBG 10:09 RT
TKNR 10:14 RT
CHANDPARA [CDP] 10:18 RT
BNAA 10:23 RT
BNJ Dest Dest RT
Last Updated: