SDAH-BNJ LOCAL/33815 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 04:55 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 05:03 RT
DUM DUM [DDJ] 05:08 RT
DUM DUM CANT [DDC] 05:14 RT
DGNR 05:17 RT
BBT 05:20 RT
BRPK 05:23 RT
NBE 05:26 RT
MMG 05:29 RT
HHR 05:32 RT
BARASAT [BT] 05:41 RT
BMG 05:46 RT
DTK 05:50 RT
BIRA 05:55 RT
GUMA [GUMA] 06:00 RT
ASKR 06:04 RT
HB 06:07 RT
SNHT 06:13 RT
MSL 06:18 RT
GBG 06:23 RT
TKNR 06:28 RT
CHANDPARA [CDP] 06:32 RT
BNAA 06:37 RT
BNJ Dest Dest RT
Last Updated: