SDAH-BNJ LOCAL/33813 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
SEALDAH [SDAH] 04:15 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 04:23 RT
DUM DUM [DDJ] 04:28 RT
DUM DUM CANT [DDC] 04:34 RT
DGNR 04:37 RT
BBT 04:40 RT
BRPK 04:43 RT
NBE 04:46 RT
MMG 04:49 RT
HHR 04:52 RT
BARASAT [BT] 04:59 RT
BMG 05:04 RT
DTK 05:08 RT
BIRA 05:13 RT
GUMA [GUMA] 05:18 RT
ASKR 05:22 RT
HB 05:25 RT
SNHT 05:31 RT
MSL 05:36 RT
GBG 05:41 RT
TKNR 05:46 RT
CHANDPARA [CDP] 05:50 RT
BNJ Dest Dest RT
Last Updated: