ROK-NDLS MEMU/64912 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ROHTAK JN [ROK] 07:10 RT
ABO 07:18 RT
KRZ 07:25 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 07:32 RT
SAMPLA [SPZ] 07:38 RT
ROHN 07:44 RT
ASE 07:51 RT
BAHADURGARH [BGZ] 07:59 RT
GHE 08:06 RT
MQC 08:12 RT
NANGLOI [NNO] 08:18 RT
MANGOLPURI [MGLP] 08:24 RT
SHAKURBASTI [SSB] 08:39 RT
DBSI 08:48 RT
VVKP 08:52 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 08:57 RT
NEW DELHI [NDLS] Dest Dest RT
Last Updated: