ROK-DLI MEMU/64932 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ROHTAK JN [ROK] 15:50 RT
ABO 15:58 RT
KRZ 16:05 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 16:12 RT
SAMPLA [SPZ] 16:18 RT
ROHN 16:24 RT
ASE 16:31 RT
BAHADURGARH [BGZ] 16:39 RT
GHE 16:46 RT
MQC 16:52 RT
NANGLOI [NNO] 16:58 RT
MANGOLPURI [MGLP] 17:04 RT
SHAKURBASTI [SSB] 17:23 RT
DBSI 17:32 RT
VVKP 17:37 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 17:42 RT
DELHI [DLI] Dest Dest RT
Last Updated: