ROK-DLI MEMU/64916 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ROHTAK JN [ROK] 21:00 RT
ABO 21:08 RT
KRZ 21:15 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 21:23 RT
SAMPLA [SPZ] 21:29 RT
ROHN 21:35 RT
ASE 21:41 RT
BAHADURGARH [BGZ] 21:51 RT
GHE 21:58 RT
MQC 22:04 RT
NANGLOI [NNO] 22:10 RT
MANGOLPURI [MGLP] 22:16 RT
SHAKURBASTI [SSB] 22:28 RT
DBSI 22:37 RT
VVKP 22:41 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 22:45 RT
DELHI [DLI] Dest Dest RT
Last Updated: