ROK-DLI DMU/74012 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 18 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ROHTAK JN [ROK] 04:15 RT
ABO 04:24 RT
KRZ 04:32 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 04:40 RT
SAMPLA [SPZ] 04:46 RT
ROHN 04:53 RT
ASE 05:00 RT
BAHADURGARH [BGZ] 05:08 RT
GHE 05:17 RT
MQC 05:23 RT
NANGLOI [NNO] 05:31 RT
MANGOLPURI [MGLP] 05:37 RT
SHAKURBASTI [SSB] 06:00 RT
DBSI 06:07 RT
VVKP 06:12 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 06:17 RT
DELHI [DLI] Dest Dest RT
Last Updated: