PRDP-CTC - 78508 Live Train Running Status | Spot Your Train PRDP-CTC - 78508

Enter train number or name...
Select date

Running Status of PRDP-CTC [78508] for 21 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
PARADIP [PRDP] 13:30 RT
BGDI 13:36 RT
BADABANDHA [BDBA] 13:44 RT
GNJB 13:52 RT
RAHAMA [RHMA] 13:58 RT
NIN 14:04 RT
JSRD 14:11 RT
GORAKHNATH [GRKN] 14:17 RT
BNHR 14:25 RT
RAGHUNATHPUR [RCTC] 14:32 RT
BDKT 14:39 RT
KANDARPUR [KDRP] 14:47 RT
MTND 14:57 RT
CUTTACK [CTC] Dest Dest RT
Last Updated: