PASS/57239 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CHENNAI CENTRAL [MAS] 16:00 RT
BASIN BRIDGE JN [BBQ] 16:07 RT
KORUKKUPET JN [KOK] 16:11 RT
TNP 16:15 RT
TVT 16:22 RT
ENR 16:35 RT
AIP 16:45 RT
MJR 16:55 RT
PONNERI [PON] 17:08 RT
KVP 17:18 RT
GUMMIDIPUNDI [GPD] 17:25 RT
ELR 17:31 RT
AKM 17:40 RT
TADA 17:48 RT
SULLURUPETA [SPE] 18:10 RT
PEL 18:22 RT
DORAVART CHTRAM [DVR] 18:32 RT
NAYADUPETA [NYP] 18:45 RT
PYA 18:57 RT
ODUR 19:05 RT
GUDUR JN [GDR] Dest Dest RT
Last Updated: