Live Running Status of train NLR-SPE PASSR/66030 | Spot Your Train NLR-SPE PASSR/66030

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
NELLORE [NLR] 10:00 RT
NELLORE SOUTH [NLS] 10:04 RT
VEDAYAPALEM [VDE] 10:10 RT
VENKATACHALAM [VKT] 10:19 RT
MANUBOLU [MBL] 10:32 RT
GUDUR JN [GDR] 10:50 RT
ODUR 11:01 RT
PYA 11:07 RT
NAYADUPETA [NYP] 11:17 RT
DORAVART CHTRAM [DVR] 11:25 RT
PEL 11:33 RT
SULLURUPETA [SPE] Dest Dest RT
Last Updated: