NDLS-ROK MEMU/64911 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
NEW DELHI [NDLS] 09:25 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 09:39 RT
VVKP 09:44 RT
DBSI 09:48 RT
SHAKURBASTI [SSB] 09:56 RT
MANGOLPURI [MGLP] 10:03 RT
NANGLOI [NNO] 10:09 RT
MQC 10:15 RT
GHE 10:21 RT
BAHADURGARH [BGZ] 10:29 RT
ASE 10:38 RT
ROHN 10:45 RT
SAMPLA [SPZ] 10:51 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 10:57 RT
KRZ 11:06 RT
ABO 11:14 RT
ROHTAK JN [ROK] Dest Dest RT
Last Updated: