MSB-TRL EMU LOCAL/43701 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CHENNAI BEACH [MSB] 05:35 RT
ROYAPURAM [RPM] 05:40 RT
WASHERMANPET [WST] 05:45 RT
VPY 05:51 RT
PERAMBUR [PER] 05:53 RT
VLK 06:00 RT
KOTR 06:04 RT
PVM 06:07 RT
ABU 06:10 RT
TMVL 06:13 RT
ANNR 06:16 RT
AVADI [AVD] 06:23 RT
HC 06:27 RT
PRES 06:29 RT
PRWS 06:33 RT
TI 06:36 RT
VEU 06:40 RT
SVR 06:44 RT
PTLR 06:47 RT
TIRUVALLUR [TRL] Dest Dest RT
Last Updated: