56037 / MS-PDY PASS Live Train Running Status | Spot Your Train 56037 / MS-PDY PASS

Enter train number or name...
Select date

Running Status of MS-PDY PASS [56037] for 24 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CHENNAI EGMORE [MS] 06:35 RT
MAMBALAM [MBM] 06:47 RT
GDY 06:56 RT
TAMBARAM [TBM] 07:10 RT
GI 07:21 RT
SKL 07:34 RT
CHENGALPATTU [CGL] 07:55 RT
MADURANTAKAM [MMK] 08:15 RT
MELMARUVATTUR [MLMR] 08:25 RT
TINDIVANAM [TMV] 08:50 RT
MAILAM [MTL] 09:05 RT
VIKRAVANDI [VVN] 09:20 RT
MUNDILYAMPAKKAM [MYP] 09:35 RT
VILLUPURAM JN [VM] 10:00 RT
VRA 10:07 RT
CBU 10:17 RT
VI 10:24 RT
PUDUCHERRY [PDY] Dest Dest RT
Last Updated: