MS SA SUPER FAST EXP/11063 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CHENNAI EGMORE [MS] 23:00 RT
TAMBARAM [TBM] 23:30 RT
CHENGALPATTU [CGL] 23:59 RT
MELMARUVATTUR [MLMR] 00:25 RT
TINDIVANAM [TMV] 00:50 RT
VILLUPURAM JN [VM] 01:30 RT
VRIDHACHALAM JN [VRI] 02:30 RT
CHINNA SALEM [CHSM] 03:20 RT
ATTUR [ATU] 03:45 RT
ETTAPUR ROAD [ETP] 04:05 RT
VALAPPADI G HLT [VGE] 04:15 RT
AYODHYAPATTANAM [APN] 04:40 RT
SALEM TOWN [SXT] 04:50 RT
SALEM JN [SA] Dest Dest RT
Last Updated: