MMC-KBT EMU LOCAL/43901 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
MMCC 10:30 RT
BASIN BRIDGE JN [BBQ] 10:35 RT
VPY 10:38 RT
PERAMBUR [PER] 10:40 RT
VLK 10:47 RT
KOTR 10:51 RT
PVM 10:54 RT
ABU 10:57 RT
TMVL 11:00 RT
ANNR 11:03 RT
AVADI [AVD] 11:08 RT
HC 11:12 RT
PRES 11:14 RT
PRWS 11:16 RT
TI 11:21 RT
VEU 11:25 RT
SVR 11:29 RT
PTLR 11:32 RT
TIRUVALLUR [TRL] 11:38 RT
EGT 11:42 RT
KBT Dest Dest RT
Last Updated: