MLN-BRK PASSENGER/52252 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
MAILANI [MLN] 08:30 RT
BHIRA KHERI [BIK] 08:54 RT
PALIA KALAN [PLK] 09:16 RT
DDW 09:37 RT
BELRAYAN [BXM] 10:53 RT
TIKUNIA [TQN] 11:22 RT
KYBR 11:33 RT
MJPB 12:02 RT
BICHIA [BIC] 12:37 RT
NSA 13:10 RT
MUH 13:47 RT
KARH 14:14 RT
MIHINPURWA [MIN] 14:48 RT
GIHT 15:06 RT
RBJ 15:17 RT
NANPARA JN [NNP] 15:45 RT
MT 16:11 RT
RISIA [RS] 16:44 RT
BAHRAICH [BRK] Dest Dest RT
Last Updated: