MLN-BRK PASSENGER/52250 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
MAILANI [MLN] 06:30 RT
BHIRA KHERI [BIK] 06:57 RT
PALIA KALAN [PLK] 07:19 RT
DDW 07:47 RT
BELRAYAN [BXM] 08:53 RT
TIKUNIA [TQN] 09:22 RT
KYBR 09:34 RT
MJPB 10:11 RT
BICHIA [BIC] 10:46 RT
NSA 11:06 RT
MUH 11:20 RT
KARH 11:39 RT
MIHINPURWA [MIN] 12:03 RT
GIHT 12:13 RT
RBJ 12:42 RT
NANPARA JN [NNP] 13:15 RT
MT 13:42 RT
RISIA [RS] 14:13 RT
BAHRAICH [BRK] Dest Dest RT
Last Updated: