MB-SHTS PASSENGER/54398 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
MORADABAD [MB] 13:20 RT
MACHARYA [MCV] 13:40 RT
FRD 13:49 RT
KUNDARKHI [KD] 13:59 RT
RAJA KA SAHASPR [RJK] 14:30 RT
SPB 14:50 RT
HZN 15:00 RT
SRMP 15:11 RT
SHTS Dest Dest RT
Last Updated: