63136 / LGL-RHA PASS Live Train Running Status | Spot Your Train 63136 / LGL-RHA PASS

Enter train number or name...
Select date

Running Status of LGL-RHA PASS [63136] for 23 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
LALGOLA [LGL] 11:35 RT
KRISHNAPUR [KRP] 11:40 RT
PIRTALA [PRTL] 11:50 RT
BHAGWANGOLA [BQG] 11:58 RT
SUBARNAMRIGI [SBNM] 12:07 RT
JIAGANJ [JJG] 12:14 RT
MURSHIDABAD [MBB] 12:22 RT
COSSIMBAZAR [CSZ] 12:29 RT
BERHAMPORE CRT [BPC] 12:41 RT
NEW BALARAMPUR [NBPH] 12:46 RT
SARAGCHNI [SGV] 12:51 RT
BHABTA [BFT] 12:56 RT
BELDANGA [BEB] 13:03 RT
REJINAGAR [REJ] 13:15 RT
SIRAJNAGAR H [SRJN] 13:20 RT
PLASSEY [PLY] 13:26 RT
PAGLA CHANDI [PCX] 13:34 RT
DEBAGRAM [DEB] 13:41 RT
SONADANGA [SVH] 13:50 RT
BETHUADAHARI [BTY] 13:56 RT
MURAGACHA [MGM] 14:08 RT
DHUBULIA [DHU] 14:15 RT
BAHADURPUR [BPD] 14:23 RT
KRISHNGR CTY JN [KNJ] 14:52 RT
BADKULLA [BDZ] 14:59 RT
TAHERPUR [THP] 15:04 RT
BIRNAGAR [BIJ] 15:07 RT
KALINARYNPUR JN [KLNP] 15:11 RT
RANAGHAT JN [RHA] Dest Dest RT
Last Updated: