KW2/95702 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 05:16 RT
THK 05:22 RT
DOMBIVILI [DI] 05:25 RT
KOPR 05:28 RT
DIVA [DIVA] 05:33 RT
MBQ 05:37 RT
KLVA 05:43 RT
THANE [TNA] 05:47 RT
MLND 05:51 RT
BND 05:56 RT
VK 06:01 RT
GC 06:05 RT
KURLA JN [CLA] 06:11 RT
MTN 06:16 RT
PR 06:22 RT
BY 06:27 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: