56010 / KPD-AJJ PASSR Live Train Running Status | Spot Your Train 56010 / KPD-AJJ PASSR

Enter train number or name...
Select date

Running Status of KPD-AJJ PASSR [56010] for 24 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
VELLORE CANT [VLR] 16:35 RT
VELLORE TOWN [VT] 16:39 RT
KATPADI JN [KPD] 17:10 RT
SVUR 17:18 RT
THL 17:27 RT
MUKUNDARAYAPURM [MCN] 17:36 RT
WALAJAH ROAD JN [WJR] 17:46 RT
TUG 17:58 RT
SHOLINGHUR [SHU] 18:05 RT
MDVE 18:13 RT
ANAVARDIKHANPET [AVN] 18:20 RT
CTRE 18:26 RT
ARAKKONAM [AJJ] Dest Dest RT
Last Updated: