KLK-SML PASS - 52457 Live Train Running Status | Spot Your Train KLK-SML PASS - 52457

Enter train number or name...
Select date

Running Status of KLK-SML PASS [52457] for 20 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALKA [KLK] 03:30 RT
TAKSAL [TSL] 03:49 RT
GUMMAN [GMM] 04:04 RT
KOTI [KOTI] 04:22 RT
SONWARA [SWO] 04:51 RT
DHARMPUR HMCHL [DMP] 05:14 RT
KUMARHATTI [KMTI] 05:31 RT
BAROG [BOF] 05:55 RT
SOLAN [SOL] 06:09 RT
SALOGRA [SLR] 06:28 RT
KANDAGHAT [KDZ] 06:48 RT
KANOH [KANO] 07:08 RT
KATHLEEGHAT [KEJ] 07:29 RT
SHOGHI [SGS] 07:46 RT
TARADEVI [TVI] 08:06 RT
JUTOGH [JTO] 08:21 RT
SUMMER HILL [SHZ] 08:33 RT
SIMLA [SML] Dest Dest RT
Last Updated: