KIUL-PNBE MEMU PASSENGER/63205 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KIUL JN [KIUL] 02:10 RT
LUCKEESARAI JN [LKR] 02:18 RT
MANKATHA [MKB] 02:26 RT
DUMRI HALT [DMRX] 02:35 RT
BARHIYA [BRYA] 02:51 RT
RAMPUR DUMRA [RDUM] 03:17 RT
HATHIDAH JN [HTZ] 03:23 RT
TALL 03:29 RT
MOKAMEH JN [MKA] 03:37 RT
MOR [MOR] 03:44 RT
PUNARAKH [PHK] 03:52 RT
BARH [BARH] 04:02 RT
ATHMAL GOLA [ATL] 04:11 RT
BAKHTIYARPUR JN [BKP] 04:19 RT
TEKKABIGHA [TKBG] 04:29 RT
KARAUTA [KWO] 04:39 RT
MJM 04:45 RT
KHUSROPUR [KOO] 04:50 RT
HARDAS BIGHA [HDE] 04:55 RT
FATWA [FUT] 05:14 RT
BANKA GHAT [BKG] 05:22 RT
PATNA SAHEB [PNC] 05:30 RT
GULZARBAGH [GZH] 05:38 RT
RJNDR NGR BIHAR [RJPB] 05:45 RT
PATNA JN [PNBE] Dest Dest RT
Last Updated: