KIR - JBN PASSENGER/55741 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KATIHAR JN [KIR] 14:30 RT
DLF 14:41 RT
RWA 14:51 RT
RNX 15:01 RT
PURNIA JN [PRNA] 15:16 RT
KUB 15:27 RT
GBN 15:34 RT
JALARGARH [JAG] 15:43 RT
KSY 15:57 RT
ARARIYA COURT [ARQ] 16:07 RT
ARARIYA [ARR] 16:15 RT
SMH 16:31 RT
FORBESGANJ [FBG] 16:45 RT
BTF 16:54 RT
JOGBANI [JBN] Dest Dest RT
Last Updated: