KIR - BOE PASSENGER/55731 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KATIHAR JN [KIR] 21:10 RT
NYT 21:21 RT
DNQ 21:28 RT
GRR 21:35 RT
SONALLI [SI] 21:43 RT
BHNP 21:49 RT
JAU 21:55 RT
MENP 22:03 RT
SALMARI [SRI] 22:11 RT
MUKURIA [MFA] 22:20 RT
BARSOI JN [BOE] Dest Dest RT
Last Updated: